• E-Posta Desteği İNFO@dekogroup.com.tr
  • Bizi Arayın +90 212 236 5330
Deko Proje Dan. Müh. İnş. San ve Tic. Ltd. Şti.

Yazılar

evren-demirci-kosgeb

KOSGEB 2012 YILIN GİRİŞİMCİLERİ ÖDÜLÜ

69 / 100

KOSGEB’in başarılı KOBİ’lerin ve yenilikçi girişimlerin kamuoyuna tanıtılması, başarılı girişimcilerin ve KOBİ’lerin desteklenmesi ve özendirilmesi amacıyla düzenlediği ‘’KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri’’, 20 Kasım 2012 tarihinde Ankara Swiss Otel’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
KOSGEB tarafından bu yıl ilk defa düzenlenen ‘’KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri’’ törenine, Başbakan Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Nihat ERGÜN, KOSGEB Başkanı Mustafa KAPLAN, Halkbank Genel Müdürü Süleyman ASLAN ile çok sayıda davetli katıldı.

Firmamız yılın genç girişimcisi ödülünde 1108 firma arasından finale kalma başarısı göstermiş ve Genel Müdürümüz Evren DEMİRCİ başarı sertifikasıyla ödüllendirilmiştir.

Mekanik tesisat proje tasarımı ve danışmanlık hizmetlerınde faaliyet gösteren firmamız kurulduğu günden itibaren gerek şirketin kurumsallaşmaya verdiği önem gerekse de mekanik proje tasarımlarında BİM (yapı bilgi modellemesi) sistemini destekleyen Autodesk Revit Mep programı ile projelerinde gerçekçi çözümler sunması Kosgeb kobi ve girişimcilik ödülleri yılın genç girişimcisi kategorisinde ödüle layık görülmesinde önemli bir rol üstlenmiştir.
Dekogroup olarak Bim teknolojisini kullanmaya devam edeceğiz ve yapı bilgi modellemesini destekleyen 3 boyutlu proje tasarım programı olan revit mep ‘i kullanarak yeni nesil mühendisliğe ülkemizde öncülük edeceğimize inanıyoruz.

Bir cevap yazın :

* Your email address will not be published.